Lista aktualności Lista aktualności

I miejsce w szachowych mistrzostwach Polski Leśników

Zespół szachistów RDLP we Wrocławiu zajął I miejsce drużynowo w turnieju XXVI Międzynarodowych Szachowych Mistrzostw Polski Leśników

W dniach 11-13 kwietnia 2018 roku w Orzechowie na terenie Nadleśnictwa Ustka odbyły się XXVI Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Polski Leśników.

Mimo bardzo wysokiego poziomu zawodów i dużej konkurencji m.in. kolegów leśników z Węgier i Rumunii, jednej z dwóch drużyn reprezentujących Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych we Wrocławiu, udało się obronić zeszłoroczne I miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Skład zwycięskiej drużyny stanowili: Dariusz Rymaszewski z Nadleśnictwa Lwówek Śląski, Andrzej Paździorko z Nadleśnictwa Węgliniec oraz nasz kolega z Nadleśnictwa Chocianów Piotr Motyl.

Warto także wspomnieć, że w klasyfikacji indywidualnej I miejsce zajął reprezentant RDLP we Wrocławiu Dariusz Rymaszewski z Nadleśnictwa Lwówek Śląski a do pierwszej dziesiątki zakwalifikowali się również Tomasz Findysz z Nadleśnictwa Przemków i Piotr Motyl z Nadleśnictwa Chocianów.

Całej zwycięskiej drużynie oraz pozostałym reprezentantom RDLP we Wrocławiu serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.